Müükapartment
Renovated Apartment with Balcony in Narva Centre
65 000 €
1082 €/m²
3
Toad kokku
24/7
Turvalisus
60.1 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is in excellent condition and includes a balcony and a closed balcony. The property is located on the second floor with lift access and features a secure steel door and locked staircase.
Ehitusaasta1978
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus2 / 9
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: arcovara.ee, city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
F
Class F
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
123 kmHaridus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.