Müükapartment
Renovated Apartment with Balcony in Kohila
120 000 €
1977 €/m²
Toome põik 2, Kohila, Kohila vald, Raplamaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
60,7 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
3 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on the top floor of a renovated building. It features a 3 m² balcony and is situated near Keila River in Kohila. The property includes a storage room, refrigerator, and various modern amenities.
Ehitusaasta1983
SeisukordHea
Korrus3 / 3
KüteElekter
Lisaomadused
Konditsioneer
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Asukoht
Toome põik 2, Kohila, Kohila vald, Raplamaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
5 km13 minLennujaam
28 km1.2hHaridus
Lasteaed
1,2 km18 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m13 minToidupood
2,8 km7 minRestoran
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
1,1 km17 minArst
1,3 km21 minHaigla
17 km44 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m11 minRand
5 km13 minKeskkond
Raudtee
400 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. apr 2026 | 125 000 € | 2059 € / m² | Algne |
| 12. mai 2026 | 120 000 € | 1977 € / m² | -4.0% |