Müükapartment
Renovated Apartment with Balcony in Annelinn
127 900 €
2153 €/m²
Anne tn 53, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
59,4 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features a fully renovated interior with a 7 m² balcony. The property includes a modern kitchen with induction hob, fridge, and kitchen furniture, and is situated in the Annelinn district with convenient access to local amenities.
Ehitusaasta1971
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus8 / 9
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, city24.lv, kv.ee
Asukoht
Anne tn 53, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
2,8 km7 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
1,9 km30 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
500 m8 minRestoran
500 m7 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
1,5 km23 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
500 m8 minKeskkond
Raudtee
2,5 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. märts 2026 | 135 000 € | 2273 € / m² | Algne |
| 12. apr 2026 | 129 900 € | 2187 € / m² | -3.8% |
| 13. mai 2026 | 127 900 € | 2153 € / m² | -1.5% |
| 16. mai 2026 | 129 900 € | 2187 € / m² | +1.6% |
| 16. mai 2026 | 127 900 € | 2153 € / m² | -1.5% |