Müükapartment
Renovated 3-Bed Apartment with Balcony in Pornic
398 000 €
5528 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
72 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located in the city centre of Pornic, offering convenient access to amenities, the train station, Thalasso, and the beach. It features a recently renovated living space with a south-facing balcony overlooking the cliff, an open-plan kitchen, and a hallway with a washbasin. The property includes a secure residence with an elevator and a parking space. The apartment i...
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus1
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, maisonsetappartements.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
139 kWh/m²/yrC
Class C — 139 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
29 kmPank

living room
Renovated 3-Bed Apartment with Balcony in Pornic
398 000 €
5528 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Agence Du Vieux Port
Viide: 87004038
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.