Müükapartment
Renovated 2-Bedroom Apartment in Goya, Madrid
1 995 000 €
11 400 €/m²
5
Toad kokku
2
Magamistoad
3
Vannitoad
175 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment is located in a classic 1920 building with an elevator in the Goya neighbourhood of Madrid. The property has been completely renovated, featuring a contemporary design with a bright west-facing orientation. It includes a spacious entrance hall, a living room with restored structural elements, a separate kitchen with custom cabinetry, and two bedrooms with e...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmÜlikool
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.