Austria
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Austria
  3. Renovatable House with Mountain View in Central Location

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 38
Maja

Renovatable House with Mountain View in Central Location

245 000 €

One Place'is esimest korda nähtud: 5. aug 2026

4644, Scharnstein

Kirjeldus

This house offers three bedrooms and two bathrooms, with potential for renovation and modernisation. It features a private garden, a terrace, and a balcony, providing a beautiful mountain view. The property is centrally located, offering a unique opportunity to create a personalised living space.

SeisukordVajab remonti

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Mägivaade
Metsavaade
Päikesepaneelid
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: willhaben.at

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

4644, Scharnstein
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
600 m9 min
Raudteejaam
600 m10 min
Lennujaam
39 km1.7h

Haridus

Lasteaed
950 m15 min
Keskkool
29 km1.3h
Ülikool
29 km1.3h
Raamatukogu
400 m6 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
650 m10 min
Toidupood
450 m7 min
Restoran
350 m5 min
Pank
300 m5 min

Tervishoid

Apteek
600 m9 min
Arst
550 m9 min
Haigla
12 km31 min

Vaba aeg ja loodus

Park
1,0 km16 min
Rand
12 km32 min

Keskkond

Raudtee
180 m3 min

Photo Tour

Õhuvaade - Renovatable House with Mountain View in Central Location

facade

Aed - Renovatable House with Mountain View in Central Location

garden

Magamistoad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

bedroom

Köök - Renovatable House with Mountain View in Central Location

kitchen

Elutuba - Renovatable House with Mountain View in Central Location

living room

Aed - Renovatable House with Mountain View in Central Location

garden

Terrass - Renovatable House with Mountain View in Central Location

terrace patio

Välivaade - Renovatable House with Mountain View in Central Location

facade

Aed - Renovatable House with Mountain View in Central Location

garden

Söögituba - Renovatable House with Mountain View in Central Location

dining room

Terrass - Renovatable House with Mountain View in Central Location

terrace patio

Esik - Renovatable House with Mountain View in Central Location

hallway entrance

Toad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

staircase

Aed - Renovatable House with Mountain View in Central Location

garden

Toad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

other room

Söögituba - Renovatable House with Mountain View in Central Location

dining room

Köök - Renovatable House with Mountain View in Central Location

kitchen

Köök - Renovatable House with Mountain View in Central Location

kitchen

Vannitoad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

bathroom

Elutuba - Renovatable House with Mountain View in Central Location

living room

Esik - Renovatable House with Mountain View in Central Location

hallway entrance

Elutuba - Renovatable House with Mountain View in Central Location

living room

Esik - Renovatable House with Mountain View in Central Location

hallway entrance

Vannitoad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

bathroom

Toad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

staircase

Toad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

other room

Rõdu - Renovatable House with Mountain View in Central Location

balcony

Toad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

other room

Toad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

other room

Toad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

other room

Rõdu - Renovatable House with Mountain View in Central Location

balcony

Söögituba - Renovatable House with Mountain View in Central Location

dining room

Toad - Renovatable House with Mountain View in Central Location

other room

Õhuvaade - Renovatable House with Mountain View in Central Location

facade

Õhuvaade - Renovatable House with Mountain View in Central Location

facade

Õhuvaade - Renovatable House with Mountain View in Central Location

facade

Õhuvaade - Renovatable House with Mountain View in Central Location

facade

Renovatable House with Mountain View in Central Location
Renovatable House with Mountain View in Central Location
245 000 €

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor