Müükapartment
Refurbished T2 with River View in Limoges
50 000 €
980 €/m²
2
Toad kokku
24/7
Turvalisus
51 m²
Elamispind
Kirjeldus
This T2 apartment, located on the ground floor, features two bedrooms and one bathroom. The property includes a living room and kitchen area totaling 32 m², with a newly fitted kitchen and parquet flooring. It offers a beautiful view of the Vienne River and is situated in a small block of eight units.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
16 kmKeskkond

kitchen
Refurbished T2 with River View in Limoges
50 000 €
980 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Réseau Efficity
Viide: 216592
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 30. apr 2025 | 66 000 € | 1294 € / m² | Algne |
| 7. sept 2025 | 59 000 € | 1157 € / m² | -10.6% |
| 20. okt 2025 | 57 000 € | 1118 € / m² | -3.4% |
| 21. jaan 2026 | 55 000 € | 1078 € / m² | -3.5% |
| 21. märts 2026 | 53 000 € | 1039 € / m² | -3.6% |
| 4. apr 2026 | 51 000 € | 1000 € / m² | -3.8% |
| 18. apr 2026 | 50 000 € | 980 € / m² | -2.0% |