Läti
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Läti
  3. Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre
1 / 30
ÜürKorterHotellkorter

Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

30 € / kuus
3906 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 13. juuni 2026

Matīsa iela 46, Rīga, Centrs
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
24/7
Valve
18 m²
Elamispind

Kirjeldus

This serviced apartment offers a compact and comfortable living space with one bedroom. It features a large double bed, bathroom with WC, and a fully equipped kitchen. The apartment includes a terrace and is located in a new project on Matīsa iela 46, with a lift available. It is conveniently situated 250 m from the Bērnu Pasaule shopping centre and Čilli Pica pizzeria.

SeisukordUus
OmandTäis
Korrus4 / 5

Lisaomadused

Lift
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: city24.lv, ober-haus.lv, ss.lv

Hinnastuse ajalugu

Tagasi alghinna juures
Jälgitud alates 13. juuni 2026
Alghind250 000 €3906 € /m²
Muutus0 €0.0%
Praegune250 000 €3906 € /m²
250 000 €13. juuni22. okt
13. juuni 2026250 000 €3906 € /m²Algne
22. okt 202630 €2 € /m²-100.0%
22. okt 2026250 000 €3906 € /m²+833233.3%

Asukoht

Matīsa iela 46, Rīga, Centrs
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
250 m4 min
Raudteejaam
2,4 km6 min
Lennujaam
9 km23 min

Haridus

Lasteaed
140 m2 min
Ülikool
550 m8 min
Raamatukogu
250 m4 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
40 m1 min
Toidupood
80 m1 min
Restoran
20 m1 min
Pank
60 m1 min

Tervishoid

Apteek
110 m2 min
Arst
190 m3 min
Haigla
650 m10 min
Veterinaaria
400 m7 min

Vaba aeg ja loodus

Park
250 m4 min
Rand
1,9 km29 min

Keskkond

Raudtee
850 m13 min
Kuulutuse allikad
Ober Haus LvOber Haus LvAvaneb uuel vahekaardilSs LvSs LvAvaneb uuel vahekaardilCity24 LvCity24 LvAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Olafs Putrālis
Ober Haus Real Estate Latvia
Viide: bepoom

Photo Tour

Välivaade - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

facade

Vannitoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bathroom

Magamistoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bedroom

Elutuba - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

living room

Köök - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

kitchen

Magamistoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bedroom

Vannitoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bathroom

Magamistoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bedroom

Magamistoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bedroom

Magamistoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bedroom

Elutuba - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

living room

Välivaade - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

facade

Vannitoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bathroom

Esik - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

hallway entrance

Köök - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

kitchen

Vannitoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bathroom

Esik - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

hallway entrance

Köök - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

kitchen

Pesuköök - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

utility room

Köök - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

kitchen

Elutuba - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

living room

Elutuba - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

living room

Toad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

closet dressing

Magamistoad - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

bedroom

Kabinet - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

home office

Kabinet - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

home office

Aed - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

courtyard

Elutuba - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

living room

Elutuba - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre

living room

Välivaade - Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre
Serviced Apartment with Terrace in Riga Centre
30 € / kuus3906 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Matīsa iela 46, Rīga, Centrs
Rīga · 18 m² · 1 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor