Müükapartment
Reformed Flat with Terrace in Los Rosales
248 000 €
3444 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
72 m²
Elamispind
Kagu
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom flat is located on the third floor without an elevator and features a terrace. The property includes a kitchen with appliances, white lacquered doors, and parquet flooring. It is situated near the Villaverde Bajo metro and Cercanías Renfe, with access to various shops and services.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmKeskkond

closet dressing
Reformed Flat with Terrace in Los Rosales
248 000 €
3444 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Consulting inmobiliario integral
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.