Müükapartment
Reformed Apartment with Terrace in Chiclana de la Frontera
175 000 €
1400 €/m²
avenida De la Industria, La Banda - Alameda Solano, Chiclana de la Frontera
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
125 m²
Elamispind
Edel
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor of a building without an elevator. It features a south-west oriented balcony and a terrace, both offering pleasant views. The property includes a fully equipped kitchen, a spacious and bright living room, and is situated close to the town centre with access to various amenities.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
700 m12 minÜlikool
12 km32 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m3 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
400 m7 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
6 km17 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km31 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.