Reformed Apartment with Sea View in Punta Prima
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the 6th floor with a south-facing orientation. The property features a terrace, air conditioning, and a communal pool, situated 500 metres from the beach in Punta Prima.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
42 kWh/m²/yrKasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrAsukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. veebr 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | Algne |
| 2. apr 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | -7.4% |
| 3. apr 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | +8.0% |
| 3. apr 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | -7.4% |
| 4. apr 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | +8.0% |
| 4. apr 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | -7.4% |
| 17. apr 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | +8.0% |
| 17. apr 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | -7.4% |
| 18. apr 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | +8.0% |
| 18. apr 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | -7.4% |
| 20. apr 2026 | 248 995 € | 3557 € / m² | -0.0% |
| 20. apr 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | +0.0% |
| 30. apr 2026 | 235 000 € | 3357 € / m² | -5.6% |
| 1. mai 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | +6.0% |
| 1. mai 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | +8.0% |
| 1. mai 2026 | 235 000 € | 3357 € / m² | -12.6% |
| 2. mai 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | +14.5% |
| 2. mai 2026 | 235 000 € | 3357 € / m² | -12.6% |
| 3. mai 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | +6.0% |
| 3. mai 2026 | 235 000 € | 3357 € / m² | -5.6% |
| 4. mai 2026 | 248 995 € | 3557 € / m² | +6.0% |
| 4. mai 2026 | 235 000 € | 3357 € / m² | -5.6% |
| 6. mai 2026 | 249 000 € | 3557 € / m² | +6.0% |
| 15. mai 2026 | 235 000 € | 3357 € / m² | -5.6% |
| 15. mai 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | +14.5% |
| 15. mai 2026 | 235 000 € | 3357 € / m² | -12.6% |
| 16. mai 2026 | 269 000 € | 3843 € / m² | +14.5% |
| 16. mai 2026 | 235 000 € | 3357 € / m² | -12.6% |