Müükapartment
Reformed Apartment with Pool in Las Tablas
650 000 €
4610 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
141 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kagu
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located in a well-maintained urbanisation in Las Tablas, featuring a spacious layout with south-western orientation. The property includes a luminous living room, an independent kitchen, and a practical drying area. It offers two comfortable bedrooms, with the master bedroom having a renovated en-suite bathroom and another updated full bathroom. Additional amenities i...
Ehitusaasta2005
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
249.3 kWh/m²/yrE
Class E — 249.3 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
52.4 kg CO²/m²/yrE
Class E — 52.4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
5 kmÜlikool
LähedalRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
LähedalRand
3 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.