Müükapartment
Reform Apartment with Balcony in La Barceloneta
490 000 €
5698 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
86 m²
Elamispind
Kagu
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, with two bathrooms, is located in La Barceloneta, featuring a south-east oriented balcony and terrace. The property includes a spacious living area with a balcony, a potential kitchen-dining integration, and a laundry room with a balcony to a courtyard. Situated in a quiet building with a communal terrace and included storage space, it is close to the Barceloneta Mark...
Ehitusaasta1946
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
147 kWh/m²/yrE
Class E — 147 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
30 kg CO²/m²/yrE
Class E — 30 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.