Müükhouse
Redesigned Townhouse with Rooftop Terrace in Passy
3 500 000 €
10 542 €/m²
8
Toad kokku
3
Magamistoad
5
Vannitoad
332 m²
Elamispind
Kirjeldus
This eight-room townhouse features five bedrooms and three bathrooms. The property includes a glass-roofed eat-in kitchen, a sunlit 80 sq m souplex with home cinema, lounge, and gym, and a garden. An approved building permit allows for the addition of an extra floor with two bedrooms, two shower rooms, and a private rooftop terrace.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: sothebysrealty-france.com
Energiatõhusus
Energiaklass
80 kWh/m²/yrB
Class B — 80 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalRand
3 kmKeskkond

bedroom
Redesigned Townhouse with Rooftop Terrace in Passy
3 500 000 €
10 542 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Propriétés Parisiennes Sotheby's International Realty
Viide: 131806084
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. veebr 2026 | 3 850 000 € | 11 596 € / m² | Algne |
| 20. veebr 2026 | 3 750 000 € | 11 295 € / m² | -2.6% |
| 8. mai 2026 | 3 500 000 € | 10 542 € / m² | -6.7% |