Pildid puuduvad
Müükapartment
Recently Refined Apartment with Storage in Aragona
130 000 €
867 €/m²
Polo, Aragona
1
Vannitoad
150 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment, located on the third floor, features a recently refurbished interior with updated water, electrical, and heating systems. It includes a 45 m² storage space with a bathroom, suitable for potential business use, and a habitable attic currently used as a second kitchen. The property also offers a communal garden and an air-conditioned living space.
SeisukordRenoveeritud
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
2,2 km6 minLennujaam
97 km4.2hHaridus
Lasteaed
7 km19 minÜlikool
9 km22 minRaamatukogu
1,2 km19 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
900 m15 minArst
2,3 km6 minHaigla
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
14 km36 minKeskkond
Raudtee
600 m9 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.