Müükhouse
Recent Villa with Pool in Saint-Maximin-la-Sainte-Baume
547 000 €
6078 €/m²
4
Toad kokku
90 m²
Elamispind
1901 m²
Krunt
25 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom villa features a living area with an open-plan kitchen, two bedrooms with built-in wardrobes, and a bathroom with toilet on the ground floor. The upper level includes a third bedroom with en-suite bathroom and toilet, and a private 25 m² terrace. The property benefits from a large travertine terrace, a 4x8 m pool with a 200 m² travertine pool deck, and a summer kitc...
Ehitusaasta2024
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
45 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
30 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
17 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond

bathroom
Recent Villa with Pool in Saint-Maximin-la-Sainte-Baume
547 000 €
6078 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1623353
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu