Müükhouse
Recent House with Garden in Saint-André-de-l'Eure
173 000 €
2035 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom house features a living area of 85 m², including an open-plan kitchen, three bedrooms, and a bathroom. The property includes a garage, a 150 m² enclosed garden, and a south-facing orientation. It is located near the town centre of Saint-André-de-l'Eure.
Ehitusaasta2004
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
142 kWh/m²/yrC
Class C — 142 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
79 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
16 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmPhoto Tour

garden
Recent House with Garden in Saint-André-de-l'Eure
173 000 €
2035 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
A.J Pro Immo
Viide: 870-AA-AJPRO
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.