Müükapartment
Rearranged Two-Bedroom in Nova Milanese
119 000 €
2017 €/m²
Via Andrea Doria 2, Nova Milanese
2
Toad kokku
59 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment, located on the sixth floor of a 1960s building with lift and porter service, covers 59 m² and was completely renovated in 2020. The property is situated near the city centre, close to shops, schools, and public transport, including a future metro line. It includes a convenient cellar space.
Ehitusaasta1960
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus6
Asukoht
Via Andrea Doria 2, Nova Milanese
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
3 km8 minMetroopeatus
6 km16 minLennujaam
15 km38 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
13 km34 minÜlikool
5 km14 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m4 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
500 m7 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
200 m3 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
12 km31 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.