Müükapartment
Rearranged Apartment with Terrace in Modica
290 000 €
1450 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
200 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
160 m²
Terrass
Kirjeldus
This apartment, located near a commercial area, comprises three bedrooms, two bathrooms, a living room, two kitchens, and an entrance. It features a 160 m² terrace and two reserved parking spaces in the external courtyard. The property has been externally refurbished with thermal insulation and new double-glazed windows.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
19 kmHaridus
Lasteaed
9 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalArst
3 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.