Müükapartment
Rearranged Apartment with Lake View in Pella
173 000 €
2163 €/m²
Via Francesco Petrarca 1, Pella
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is fully self-contained and located on the second floor of a well-maintained building with low maintenance fees. The property features a spacious terrace with partial lake and historic centre views, a functional open-plan kitchen, and a bathroom with a windowed shower. Additional amenities include a dedicated laundry room and a private parking space, enha...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus2
Asukoht
Via Francesco Petrarca 1, Pella
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
10 km26 minLennujaam
31 km1.3hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
34 km1.5hRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,4 km6 minToidupood
1,5 km23 minRestoran
100 m2 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
1,2 km18 minArst
2,7 km7 minHaigla
8 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
400 m7 minKeskkond
Raudtee
2,4 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.