Müükapartment
Rearfitted Apartment with Sea View in Camaiore
248 000 €
4960 €/m²
Vittorio Alfieri 79, Camaiore
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirre
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is fully furnished and recently refurbished, located just 200 metres from the beach. It features a spacious, ventilated terrace with a pozzetto, ideal for outdoor living. The apartment is on the first floor with an elevator, offering a north-eastern orientation for natural cooling.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1
Asukoht
Vittorio Alfieri 79, Camaiore
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m10 minRaudteejaam
1,9 km29 minLennujaam
27 km1.2hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
21 km56 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
1,2 km19 minRestoran
200 m3 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
5 km13 minHaigla
400 m7 minVeterinaaria
4 km11 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
800 m12 minKeskkond
Suurem tee
1,2 km18 minRaudtee
1,8 km29 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.