Müükapartment
Ready-to-Move Apartment in Tessenderlo-Ham Centre
198 000 €
2955 €/m²
Sint-Jozefsplein, Tessenderlo-Ham
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
67 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom apartment, with a potential second bedroom, is located in the centre of Tessenderlo-Ham on the Sint-Jozefsplein. The apartment features a bright living space connected to a functional kitchen with built-in appliances and a work area. It includes a bathroom with an Italian shower, toilet, and washbasin, and benefits from double glazing and electric heating.
Ehitusaasta1992
SeisukordHea
Korrus0
KüteElekter
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
276 kWh/m²/yrC
Class C — 276 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrB
Class B
Asukoht
Sint-Jozefsplein, Tessenderlo-Ham
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
8 km20 minLennujaam
40 km1.8hHaridus
Lasteaed
300 m4 minÜlikool
12 km30 minRaamatukogu
2,0 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km8 minToidupood
1,5 km23 minRestoran
1,1 km18 minPank
1,9 km30 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
9 km23 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
8 km22 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
4 km11 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.