Müükhouse
Quiet Villa with Pool in Vinassan
409 000 €
2494 €/m²
5
Toad kokku
164 m²
Elamispind
912 m²
Krunt
24/7
Turvalisus
6
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom villa features a spacious living area with a fireplace, a separate kitchen, and a mezzanine. The property includes a large secured pool, multiple terraces, and a garden, situated in a quiet cul-de-sac in Vinassan.
Ehitusaasta1998
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
82 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
3 kmPhoto Tour

Quiet Villa with Pool in Vinassan
409 000 €
2494 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Les Villas Perpignan Narbonne Béziers
Viide: 867
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 2. nov 2025 | 449 000 € | 2738 € / m² | Algne |
| 25. dets 2025 | 429 000 € | 2616 € / m² | -4.5% |
| 9. apr 2026 | 409 000 € | 2494 € / m² | -4.7% |