Müükhouse
Quiet House with Office in Peaceful Setting
730 000 €
3925 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
186 m²
Elamispind
783 m²
Krunt
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This individual house, built in 1995, features five bedrooms and a separate office. It offers a bright living space with an open-plan kitchen (approximately 50 m²) and two bathrooms. The property includes a large 60 m² garage, a 10 m² cellar, and a garden, all situated in a sought-after, tranquil environment.
Ehitusaasta1995
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, lesiteimmo.com
Energiatõhusus
Energiaklass
136 kWh/m²/yrC
Class C — 136 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
27 kg CO²/m²/yrC
Class C — 27 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
3 kmLennujaam
7 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond

facade
Quiet House with Office in Peaceful Setting
730 000 €
3925 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
NEW DEAL IMMOBILIER
Viide: HDS5252TRE-3
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 16. jaan 2026 | 779 000 € | 4211 € / m² | Algne |
| 13. märts 2026 | 730 000 € | 3946 € / m² | -6.3% |