Müükhouse
Quiet House with Garden in Caychac
370 000 €
2824 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
131 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom house is located in the peaceful village of Caychac, set on a 950 m² plot. It features a spacious, well-lit living area of approximately 42 m² with high ceilings, an independent kitchen, three bedrooms, and a bathroom with a shower and bathtub. An additional bedroom and mezzanine are available on the upper floor, alongside a garage and cellar. The property is equipped with double...
Energiaklass
193 kWh/m²/yrD
Class D — 193 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.