Müükapartment
Quadrilocale with Balcony in Garbagnate Milanese
380 000 €
3262 €/m²
Viale J.F Kennedy, Garbagnate Milanese
4
Toad kokku
2
Vannitoad
116 m²
Elamispind
11 m²
Terrass
Kirjeldus
This newly constructed four-bedroom, two-bathroom apartment is located on the first floor of a residential complex on Viale J.F Kennedy, Garbagnate Milanese. The property features a spacious living area with an open-plan kitchen, a 11 m² balcony serving the living room and one bedroom, and an elevator. The layout includes a central corridor leading to the private area with a double bedroom and two...
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,5 km23 minMetroopeatus
5 km13 minLennujaam
18 km47 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
11 km27 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
1,3 km20 minRestoran
100 m1 minPank
1,0 km16 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
700 m11 minHaigla
2,5 km6 minVeterinaaria
2,5 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
11 km29 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km5 minRaudtee
1,5 km23 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.