Müükapartment
4-room apartment in IT
610 000 €
4692 €/m²
4
Toad kokku
2
Vannitoad
130 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
2,2 km6 minLennujaam
25 km1.1hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
22 km57 minRaamatukogu
1,6 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m15 minToidupood
400 m6 minRestoran
300 m5 minPank
500 m9 minTervishoid
Apteek
400 m5 minArst
2,7 km7 minHaigla
900 m15 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
400 m7 minKeskkond
Suurem tee
1,9 km29 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.