Müükapartment
4-room apartment in IT
99 000 €
1193 €/m²
4
Toad kokku
1
Vannitoad
83 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,1 km17 minMetroopeatus
1,2 km19 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
1,1 km17 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
300 m5 minRestoran
600 m9 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
500 m8 minHaigla
2,1 km6 minVeterinaaria
900 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km28 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour