Müükapartment
4-room apartment in IT
170 000 €
2208 €/m²
4
Toad kokku
1
Vannitoad
77 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
3 km9 minLennujaam
43 km1.9hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
13 km35 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km10 minToidupood
500 m7 minRestoran
300 m5 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
4 km11 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
1,1 km17 minKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour