Müükapartment
4-room apartment in IT
320 000 €
5161 €/m²
4
Toad kokku
1
Vannitoad
62 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
4 km11 minMetroopeatus
1,7 km26 minLennujaam
5 km12 minHaridus
Lasteaed
900 m13 minKeskkool
14 km35 minÜlikool
500 m8 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
900 m14 minRestoran
500 m8 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
1,2 km20 minHaigla
1,5 km24 minVeterinaaria
1,6 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m14 minRand
10 km27 minKeskkond
Suurem tee
200 m3 minRaudtee
4 km11 minPhoto Tour