Müükapartment
4-room apartment in IT
129 000 €
782 €/m²
4
Toad kokku
2
Vannitoad
165 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1000 m15 minRaudteejaam
2,3 km6 minLennujaam
20 km53 minHaridus
Lasteaed
700 m11 minKeskkool
20 km53 minÜlikool
14 km36 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
1,3 km20 minPank
8 km20 minTervishoid
Apteek
4 km10 minArst
700 m12 minHaigla
1,1 km17 minVeterinaaria
10 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
26 km1.1hKeskkond
Raudtee
400 m7 minPhoto Tour