Müükapartment
4-room apartment in IT
89 000 €
795 €/m²
4
Toad kokku
2
Vannitoad
112 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,6 km7 minRaudteejaam
12 km31 minLennujaam
44 km1.9hHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minÜlikool
27 km1.2hRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,3 km20 minToidupood
5 km14 minRestoran
700 m10 minPank
6 km14 minTervishoid
Apteek
6 km14 minArst
5 km12 minHaigla
5 km14 minVeterinaaria
100 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
22 km57 minPhoto Tour