Müükapartment
4-room apartment in IT
260 000 €
2321 €/m²
Via leonardo da vinci, 38
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
112 m²
Elamispind
Ehitusaasta1970
Lisaomadused
Linnaavaade
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tempocasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
60.28 kWh/m²/yrG
Class G — 60.28 kWh/m²/yr
Asukoht
Via leonardo da vinci, 38
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
1000 m15 minMetroopeatus
4 km11 minLennujaam
1,6 km25 minHaridus
Lasteaed
1,4 km22 minKeskkool
10 km27 minÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
1,1 km18 minRestoran
200 m3 minPank
200 m4 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
8 km22 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
800 m12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.