Müükapartment
2-bedroom apartment in Bruxelles
416 000 €
3993 €/m²
Drève du Parc 56
2
Magamistoad
2
Vannitoad
104.18 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
7.98 m²
Terrass
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
Korrus2 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: weinvest.be
Asukoht
Drève du Parc 56
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
600 m9 minMetroopeatus
500 m8 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
500 m7 minAlgkool
1,1 km17 minKeskkool
300 m5 minÜlikool
1,9 km29 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m3 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m4 minHaigla
1,8 km28 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
18 km46 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.