Müükhouse
Provençal Villa with Pool in Mollégès
2 200 000 €
6094 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
361 m²
Elamispind
2475 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This 385 m² villa features five bedrooms, two bathrooms, and one en-suite. It is set in a landscaped park of 2,475 m², offering a tranquil environment with no overlooking. The property includes a large swimming pool, two terraces, two balconies, and a double garage.
Ehitusaasta2004
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
87 kWh/m²/yrC
Class C — 87 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
14 kg CO²/m²/yrC
Class C — 14 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
45 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
18 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.