Müükhouse
Provençal House with Pool in Trélissac
278 500 €
1921 €/m²
6
Toad kokku
145 m²
Elamispind
2963 m²
Krunt
2963 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom Provençal house offers a separate kitchen, cave, garage, and a 12m x 5m saltwater pool. The property sits on a 2,963 m² wooded plot, providing a tranquil setting with a terrace and veranda.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
48 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
3 kmKaubanduskeskus
3 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
17 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

Provençal House with Pool in Trélissac
278 500 €
1921 €/m²
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 396593NGR
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. mai 2025 | 299 000 € | 2062 € / m² | Algne |
| 6. nov 2025 | 278 500 € | 1921 € / m² | -6.9% |