Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 17
TubaEraldi tubaÜliõpilastubaÜhiskorter

Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

650 € / kuus
4 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 27. mai 2026

La Dreta de l'Eixample, Barcelona
9
Toad kokku
9
Magamistoad
2
Vannitoad
183 m²
Elamispind

Kirjeldus

This private room is part of a shared flat with nine rooms, available for rent in La Dreta de l'Eixample, Barcelona. The property is fully furnished and features a private washing machine and a fully equipped kitchen. It is located near key attractions such as the Ascensor Antiguo and Casa Antoni Roger, offering easy access to cultural centres.

SeisukordRahuldav

Lisaomadused

Möbleeritud
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: tucasa.com

Hinnastuse ajalugu

Tõusnud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 27. mai 2026
Alghind640 €4 € /m²
Muutus+10 €+1.6%
Praegune650 €4 € /m²
650 €27. mai25. juuni10. juuli
27. mai 2026640 €4 € /m²Algne
25. juuni 2026550 €3 € /m²-14.1%
10. juuli 2026650 €4 € /m²+18.2%

Asukoht

La Dreta de l'Eixample, Barcelona
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
80 m1 min
Raudteejaam
450 m7 min
Metroopeatus
190 m3 min
Lennujaam
11 km28 min

Haridus

Lasteaed
140 m2 min
Keskkool
5 km12 min
Ülikool
750 m12 min
Raamatukogu
160 m3 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
120 m2 min
Toidupood
30 m1 min
Restoran
110 m2 min
Pank
130 m2 min

Tervishoid

Apteek
100 m2 min
Arst
180 m3 min
Haigla
500 m8 min
Veterinaaria
200 m3 min

Vaba aeg ja loodus

Park
150 m2 min
Rand
2,0 km31 min

Keskkond

Raudtee
300 m5 min

Photo Tour

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bathroom

Köök - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

kitchen

Esik - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

hallway entrance

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bathroom

Esik - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

hallway entrance

Esik - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

hallway entrance

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample

bedroom

Private Room in Shared Flat, La Dreta de l'Eixample
650 € / kuus4 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor