One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Private Room in Shared Flat, Ibi
1 / 21
ÜürTubaEraldi tuba

Private Room in Shared Flat, Ibi

300 € / kuus
2 €/m²
6
Toad kokku
6
Magamistoad
2
Vannitoad
150 m²
Elamispind

Kirjeldus

This private room is part of a six-bedroom flat with two bathrooms and a shared kitchen with a pantry. The property is exclusively available to women and is in good condition. It is located in Ibi, offering a communal living space with a shared gallery.

SeisukordHea
Korrus2

Lisaomadused

Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: pisos.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
18 km
Lennujaam
36 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
12 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
8 km

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
12 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
24 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal

Photo Tour

Köök - Private Room in Shared Flat, Ibi

kitchen

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bathroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Esik - Private Room in Shared Flat, Ibi

hallway entrance

Kabinet - Private Room in Shared Flat, Ibi

home office

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bedroom

Pesuköök - Private Room in Shared Flat, Ibi

utility room

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bathroom

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bathroom

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bathroom

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bathroom

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bathroom

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Ibi

bathroom

Private Room in Shared Flat, Ibi
300 € / kuus
2 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
En AlquilerPisosEn Alquiler
Avaldaja
Servicios Inmobiliarios Interworld
Viide: 1381
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.