Müükhouse
Private Domain with Pool in Pietracorbara
1 700 000 €
8293 €/m²
11
Toad kokku
5
Magamistoad
205 m²
Elamispind
7222 m²
Krunt
Kirre
Suund
Kirjeldus
This property comprises six units, five bedrooms with en-suite showers, and a three-bedroom apartment on the first floor. The domain features a private pool, multiple terraces, and a traditional wooden structure, situated in a private setting near preserved beaches and picturesque villages.
Ehitusaasta2006
Energiaklass
113 kWh/m²/yrC
Class C — 113 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
16 kmLennujaam
31 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
26 kmRaamatukogu
16 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
6 kmRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
6 kmHaigla
18 kmVaba aeg ja loodus
Park
8 kmRand
3 kmPhoto Tour

facade

land plot

pool area

terrace patio

cellar

facade

hallway entrance

Private Domain with Pool in Pietracorbara
1 700 000 €
8293 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
BARNES Corse
Viide: 132488537
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.