Müükapartment
3-room apartment in Knokke-Heist
1 625 000 €
13 000 €/m²
Lispannelaan 33, 8300, Knokke-Heist
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
125 m²
Elamispind
125 m²
Krunt
Ehitusaasta1948
Korrus3 / 4
Energiaklass
99 kWh/m²/yrA
Class A — 99 kWh/m²/yr
Asukoht
Lispannelaan 33, 8300, Knokke-Heist
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
600 m10 minLennujaam
86 km3.8hHaridus
Lasteaed
2,5 km6 minÜlikool
14 km37 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
500 m8 minRestoran
100 m2 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
500 m8 minHaigla
1,9 km30 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
500 m8 minKeskkond
Suurem tee
4 km12 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour