Eesti
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Eesti
  3. Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu
1 / 6
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu

103 000 €

One Place'is esimest korda nähtud: 18. apr 2026

Kalevi tn 18a, Narva-Jõesuu linn
1467 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of land, located in Narva-Jõesuu, is designated for residential use and covers an area of 1,467 m². Detailed planning has been completed, allowing for the construction of one or two residential buildings with a total floor area of up to 200 m², and two ancillary buildings with a total floor area of up to 50 m². The plot is bordered by woodland and is situated 2 km from the Estonian coast and 15 km from Narva.

Lisaomadused

Metsavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: kinnisvara24.ee

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Kalevi tn 18a, Narva-Jõesuu linn
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
300 m5 min
Raudteejaam
12 km32 min
Lennujaam
126 km5.5h

Haridus

Lasteaed
750 m11 min
Ülikool
11 km30 min
Raamatukogu
12 km31 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
1,4 km22 min
Toidupood
1,3 km20 min
Restoran
1,3 km20 min
Pank
1,2 km19 min

Tervishoid

Apteek
1,4 km21 min
Haigla
11 km29 min

Vaba aeg ja loodus

Park
1,2 km20 min
Rand
1,6 km25 min
Kuulutuse allikad
Kinnisvara24Kinnisvara24Avaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Sergei Gorlatš
Trianon OÜ
Viide: 240784072

Photo Tour

Aed - Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu

land plot

Aed - Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu

land plot

Aed - Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu

land plot

Aed - Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu

land plot

Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu
Plaan - Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu
Building Land with Planning Permission in Narva-Jõesuu
103 000 €
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Kalevi tn 18a, Narva-Jõesuu linn
Narva-Jõesuu linn

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor