Saksamaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Saksamaa
  3. Planned Land Plot in Blankenfelde

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
Maa/krundid

Planned Land Plot in Blankenfelde

225 000 €

One Place'is esimest korda nähtud: 9. aug 2026

900 m²
Krunt

Kirjeldus

This residential land plot is located in Blankenfelde, offering a planned area for building a house. The plot is free from developer obligations, providing flexibility for future construction. It is situated in a residential area, offering potential for a custom-built home.

Lisaomadused

Aed

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: immobilo.de

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
4 km
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
4 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
9 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
10 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
4 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Planned Land Plot in Blankenfelde

land plot

Planned Land Plot in Blankenfelde
225 000 €

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor