Müükapartment
2-bedroom apartment in ES
37 000 €
569 €/m²
2
Magamistoad
1
Vannitoad
65 m²
Elamispind
Korrus6
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
67 kmHaridus
LähedalRand
47 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

Asukoht
Ligikaudne asukoht