Müükapartment
4-room apartment in ES
399 000 €
2558 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
156 m²
Elamispind
SeisukordVajab remonti
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
14 kmHaridus
LähedalRand
47 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.