Pildid puuduvad
Müükapartment
1-bedroom apartment in ES
100 000 €
2222 €/m²
1
Magamistoad
1
Vannitoad
45 m²
Elamispind
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.