Müükapartment
2-bedroom apartment in ES
243 000 €
3000 €/m²
2
Magamistoad
1
Vannitoad
81 m²
Elamispind
Korrus6
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
74 kmHaridus
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.