Müükapartment
3-bedroom apartment in ES
275 000 €
1719 €/m²
3
Magamistoad
1
Vannitoad
160 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmHaridus
LähedalRand
17 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.