Müükapartment
3-bedroom apartment in ES
270 000 €
2308 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
117 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
71 kmHaridus
LähedalRand
12 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.