Müükapartment
Piano Rialzato Apartment with Balcony in Balduina, Rome
790 000 €
5643 €/m²
Via Giorgio Morpurgo, Roma
6
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
140 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located on the ground floor of a prestigious building in Balduina, Rome. The property features a living room with access to a balcony, an open-plan kitchen, and three bedrooms, one of which has access to a second balcony. It includes a large cellar and is in good condition, with an elevator available.
Ehitusaasta1970
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
400 m6 minMetroopeatus
1,7 km27 minLennujaam
17 km43 minHaridus
Lasteaed
900 m14 minKeskkool
3 km8 minÜlikool
800 m12 minRaamatukogu
1,5 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m2 minToidupood
100 m2 minRestoran
0 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
600 m10 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
7 km19 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.