Müükhouse
Perigordine Building with Pool near Perigueux
990 000 €
1238 €/m²
11
Toad kokku
11
Magamistoad
9
Vannitoad
800 m²
Elamispind
11 000 m²
Krunt
Kagu
Suund
Kirjeldus
This property is a typical Perigordine building with a southeast orientation, located near Perigueux. It features a large reception hall with exposed beams and cow crèches, alongside various accommodations including apartments, junior suites, and rooms. The property includes a pool, a terrace, and is set on an 11,000 m² green and peaceful environment.
Energiaklass
160 kWh/m²/yrC
Class C — 160 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
20 kg CO²/m²/yrC
Class C — 20 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
6 kmLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
3 kmKaubanduskeskus
5 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
7 kmHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmPhoto Tour

bedroom
Perigordine Building with Pool near Perigueux
990 000 €
1238 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Marie-Catherine Halliday
Sextant France
Viide: 23EDE3A0ED0D4930
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.